Роз'єм Weipu SP2113/P7 панельна вилка

Код товару: SP2113/P7
Виробник: Weipu
0
Вартість товару зазначена на сайті вказана на товар, що є по наявності. Вартість товару під замовлення може відрізнятися від ціни на сайті. Кінцева ціна на продукцію залежить від кількості, термінів поставки, форми оплати.
Попереднє замовлення
По запиту

Роз'єм Weipu SP2113/P7 - панельна вилка на фланець на 7 контактів з різьбовим з'єднанням. Діаметр контактів 2 мм, номінальне навантаження 500В, струм 15А.

Відповідна частина до панельної вилки - кабельна розетка на сім контактів SP2110/S7

З'єднувачі SP2113/P7 мають високий ступінь захисту від пилу і вологи, що повністю відповідає стандарту IP68. Це забезпечує бездоганну роботу роз'ємів навіть при тривалому зануренні у воду на глибину понад 1 метр протягом більше 30 хвилин.

Корпус роз'єму SP2113/P7 виконаний у панельному виконанні. На одному з контактних з'єднань є силіконове кільце ущільнювача, яке надійно запобігає попаданню вологи на контакти при їх з'єднанні.


Серія SP2113/P7
Кількість контактів 7
Струм, А 15
Діаметр контактів, мм 2
Навантаження, AC.V 500
Опір контактів 1 mΩ
Кабель (мм2/AWG ≤ 2/14


Схема та розмір роз'єму SP2113/P7
Роз'єм SP2113/P7


Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
Новинка
icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback