Роз'єми 2РМТ

Роз'єми 2РМТ

Роз'єми 2РМТ14, 2РМТ18, 2РМТ22, 2РМТ24, 2РМТ27, 2РМТ30, 2РМТ33, 2РМТ36, 2РМТ39, 2РМТ42 - коннектори ручного з'єднання циліндричні, внутрішнього об'ємного монтажу, з'єднують ланцюга з навантаженням до 260А і 700В.

Роз'єми 2РМТ можуть налічувати від 4 до 50 контактів в залежності від типорозміру, які поміщені в карболітовими підставу і металевий корпус.

При замовленні роз'ємів 2РМТ необхідно вказувати тип корпусу: блоковий або кабельний. Буква "Б" в складі маркування позначає тип корпусу блоковий, що кріпиться на панель. Найчастіше у відповідь частиною для нього є тип корпусу кабельний, позначається буквою "К". Кабельна частина роз'єму 2РМТ буває прямий або кутовий.

Також потрібно вказувати вид з'єднувача: вилка або розетка. Вилка, вона ж "тато", позначається буквою "Ш" (штир), а розетка, вона ж "мама" - буквою "Г" (гніздо).

Буква Л в кінці маркування роз'єму 2РМТ позначає, що це розетка з лівою різьбою - це одна відповідна частина для з'єднувача прохідна вилка. Другий відповідною частиною для прохідний вилки з іншого боку буде звичайна розетка з правою різьбою без букви Л.

Фіксація з'єднання в конструкції роз'ємів 2РМТ проводиться за допомогою різьблення гайки і корпусу. Характеристики, маркування, пристрій і розміри роз'ємів 2РМТ вказані нижче. Гарантія роботи поставляються нашою компанією роз'ємів 2РМТ становить 2 роки. Це підкріплюється необхідними документами за якістю.

В категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback