Резистори керамічні

Резистори керамічні

Резистори керамічні дротові цементні, ще їх називають як потужні цементні резистори SQP, RX27, RX27-1 (Cement Resistor) - постійні дротяні резистори в керамічному корпусі, діапазон опорів 0,1 Ом - 910 кОм. Потужність, що розсіюється - 5Вт, 10Вт, 15Вт, 20Вт, 25Вт, 30Вт, 40Вт.

Гранична робоча напруга становить 750В - 1000В, в залежності від серії або потужності резистора, діаметр виводів - Ø0,75 мм. Призначені для експлуатації в ланцюгах постійного або змінного струму, забезпечуючи обмеження сили струму і розподіл напруги.

Конструктивно дротяні резистори виконані у вигляді трубчастого підстави з кераміки (чистий глинозем Al2O3), в якості резистивного елемента використовується дротовий провідник (мідно-нікелевий або хромово-нікелевий сплав) з високим питомим опором. Підстава з обмоткою поміщено в литий прямокутний корпус з стеатитовий кераміки і закапсулувалися кремнеземом (діоксид кремнію SiO2).

Виводи керамічних резисторів - гнучкі осьові аксіальні дротяного типу. Як матеріал висновків використовується луджена мідь. Монтаж здійснюється з використанням пайки по THT-технології - виведення монтуються безпосередньо в наскрізні отвори друкованої плати.

Допустиме відхилення опору цементних аксіальних резисторів становить ± 5%. Робоча підвищена температура середовища не перевищує + 155°С, знижена - до -55°С, гранична температура перегріву - до + 275°С. Опір ізоляції становить не менше 1000 МОм. Напрацювання при середній номінальній температурі і номінальному навантаженні становить не менше 1000 год.

Застосовуються потужні керамічні резистори в різній промисловій електроніці, радіо- і телевізійних приймачах, блоках харчування і управління, підсилювачах, автомобільній електроніці, а також в якості випробувального навантаження або нагрівальних елементів (наприклад, в відеокамерах зовнішнього відеоспостереження).

Ціна на керамічні цементні резистори залежить від кількості і термінів виготовлення, форми оплати.

Керамічний резистор 25Вт 3,9кОм
В наявності
Керамический резистор 25Вт 3,9кОм
0
22.00 грн

icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback