Конденсатор пусковий CD60

Конденсатор пусковий CD60

Конденсатори CD60 - металізовані електролітичні плівкові конденсатори постійної ємності в герметизированном циліндричному корпусі, накопичують заряд від 50мкФ до 1500мкФ при робочій напрузі змінного струму від 220В до 450В.

Конденсатор CD60 може застосовуватися як пусковий або робочий. Граничне допустиме відхилення ємності ± 5%, ± 10%, ± 20%.

Підвищена робоча температура середовища становить не більше + 70 ° С, знижена робоча температура - не нижче -20 ° С. Граничний тангенс кута втрат 0,15.

Представлені конденсатори CD60 знайшли застосування при запуску (фазосдвигающие конденсатори) і роботі асинхронних електродвигунів, компресорів холодильного обладнання, в системах кондиціонування повітря (конденсатори для кондиціонерів), вентиляційних системах, як помехоподавляющих конденсаторів в пральних і миючих машинах, електропобутової техніки, електронасос, а також в різних машинах і агрегатах промислового типу. Перед підключенням конденсаторів необхідно упевниться у відсутності накопиченого заряду, а в подальшому використовувати розрядний резистор.

Конденсатор пусковий CD60
Строк відвантаження 1-3 дні
CD60
0
58.00 грн

icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback