Пусковий конденсатор CBB65

Пусковий конденсатор CBB65

Конденсатори CBB65 - металізовані поліпропіленові плівкові конденсатори постійної ємності в герметизированном циліндричному корпусі, накопичують заряд від 4мкФ до 150мкФ при робочій напрузі змінного струму 450В і 630В. Конденсатор CBB65 може застосовуватися як пусковий або робочий. Граничне допустиме відхилення ємності ± 5%. За основними характеристиками є аналогами конденсаторів К78-17. Для кондиціонерів можуть застосовуватися спеціальні здвоєні конденсатори з трьома висновками.

Представлені конденсатори CBB65 знайшли застосування при запуску (фазосдвигающие конденсатори) і роботі асинхронних електродвигунів, компресорів холодильного обладнання, в системах кондиціонування повітря (конденсатори для кондиціонерів), вентиляційних системах, як помехоподавляющих конденсаторів в пральних і миючих машинах, електропобутової техніки, електронасос, а також в різних машинах і агрегатах промислового типу. Перед підключенням конденсаторів необхідно упевниться у відсутності накопиченого заряду, а в подальшому використовувати розрядний резистор.

Основне призначення пускового конденсатора - отримання магнітного поля, необхідного для підвищення пускового моменту електродвигуна. Отже, час роботи пускового конденсатора повинно бути дуже коротким (близько 3 с). Тривалий час роботи пускового конденсатора може призвести до додаткового перегріву як самого конденсатора, так і електродвигуна, що надалі загрожує виходом з ладу елементів схеми.

Для підбору більш оптимальної ємності робочого конденсатора рекомендується використовувати не один робочий конденсатор великої ємності, а кілька менш ємних конденсаторів, з'єднаних паралельно. Оптимальний обсяг ємності досягається паралельним підключенням або відключенням додаткових конденсаторів, загальна ємність при цьому дорівнює сумі ємностей підключених конденсаторів.

Конденсатор пусковий CBB65
На складі
CBB65
Конденсатори CBB65 – металізовані поліпропіленові плівкові конденсатори постійної ємності в гер..
0
48.00 грн

icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback