Діодний міст MDS100

Код товару: MDS100A
Виробник: Китай
0
Рухається на склад
412.00 грн

Діодні мости MDS50, MDS75, MDS100, MDS150, MDS200 – трифазні двухполуперіодні перетворювачі змінного струму в пульсуючий (шестідіодная "зірка Ларіонова") в ланцюгах з навантаженням від 50А до 200А і зворотною напругою до 1800В.

На вхід схеми (позначається як "Input" або тильдой "~") подається змінний струм. У представлених діодних мостах задіяні шість робочих напівперіодів і в кожен з напівперіодів вхідний струм проходить тільки через два діода. В результаті, на виході (позначається як "DC Output" або значками "+" і "-") отримуємо струм, пульсуючий з частотою в шість разів більше, ніж частота вхідного.

Для згладжування отриманого пульсуючого струму використовують фільтр, найчастіше це конденсатор великої ємності.

Діодні мости MDS50 – MDS200 відрізняються високою імпульсною перевантажувальною здатністю і досить низьким прямим падінням напруги (від 1,47В до 1,55В).

Матеріал корпусу перетворювача - негорючий термополімер. Робоча частота - до 50Гц. Кріпляться діодні мости MDS50 - MDS200 (вірніше сказати, діодні збірки) за допомогою гвинтів через наскрізні отвори в корпусі. Кріплення проводів - затискними нікельованими клемами.

Для кріплення додаткового охолодження (радіатори, охолоджувачі) в корпусі діодних мостів передбачені кріпильні отвори. Між мостом і охолоджувальним елементом необхідно використовувати спеціальну теплопровідну підкладку, змащену термопастой.

Підвищена робоча температура середовища становить не більше + 125 ° С, знижена робоча температура - не нижче -40 ° С.

Застосовуються діодні мости MDS50 - MDS200 в різних силових установках - блоках живлення і управління, регуляторах потужності, перетворювачах, пристроях запуску електродвигунів.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback