Конденсатор пусковий CD60

Код товару: CD60
0
Строк відвантаження 1-3 дні
58.00 грн

Конденсатори CD60 – металізовані електролітичні плівкові конденсатори постійної ємності в герметизованому циліндричному корпусі, накопичують заряд від 50мкФ до 1500мкФ при робочій напрузі змінного струму від 220В до 450В.

Представлені конденсатори CD60 знайшли застосування при запуску (фазоздвигаючі конденсатори) і роботі асинхронних електродвигунів, компресорів холодильного обладнання, в системах кондиціонування повітря (конденсатори для кондиціонерів), вентиляційних системах, як поміхоподавляючих конденсаторів в пральних і миючих машинах, електропобутової техніки, електронасос, а також в різних машинах і агрегатах промислового типу. Перед підключенням конденсаторів необхідно упевниться у відсутності накопиченого заряду, а в подальшому використовувати розрядний резистор.

Для підбору більш оптимальної ємності робочого конденсатора рекомендується використовувати не один робочий конденсатор великої ємності, а кілька менш ємних конденсаторів, з'єднаних паралельно. Оптимальний обсяг ємності досягається паралельним підключенням або відключенням додаткових конденсаторів, загальна ємність при цьому дорівнює сумі ємностей підключених конденсаторів.

Застосування конденсаторів CD60 підвищує рівень економічності і продуктивності асинхронних електродвигунів або компресорів.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback