Конденсатор пусковий CBB65

Код товару: CBB65
0
На складі
48.00 грн

Конденсатори CBB65 – металізовані поліпропіленові плівкові конденсатори постійної ємності в герметизованому циліндричному корпусі, накопичують заряд від 4мкФ до 150мкФ при робочій напрузі змінного струму 450В і 630В.

Представлені конденсатори CBB65 знайшли застосування при запуску (фазосдвигающие конденсатори) і роботі асинхронних електродвигунів, компресорів холодильного обладнання, в системах кондиціонування повітря (конденсатори для кондиціонерів), вентиляційних системах, як помехоподавляющих конденсаторів в пральних і миючих машинах, електропобутової техніки, електронасосах, а також в різних машинах і агрегатах промислового типу. Перед підключенням конденсаторів необхідно упевниться у відсутності накопиченого заряду, а в подальшому використовувати розрядний резистор.

Основне призначення пускового конденсатора - отримання магнітного поля, необхідного для підвищення пускового моменту електродвигуна. Отже, час роботи пускового конденсатора повинен бути дуже коротким (близько 3 с). Тривалий час роботи пускового конденсатора може призвести до додаткового перегріву як самого конденсатора, так і електродвигуна, що надалі загрожує виходом з ладу елементів схеми.

Для підбору більш оптимальної ємності робочого конденсатора рекомендується використовувати не один робочий конденсатор великої ємності, а кілька менш ємних конденсаторів, з'єднаних паралельно. Оптимальний обсяг ємності досягається паралельним підключенням або відключенням додаткових конденсаторів, загальна ємність при цьому дорівнює сумі ємностей підключених конденсаторів.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback