Конденсатор CBB61 450V - Клема

Код товару: CBB61 - клемма
0
На складі
15.00 грн

Конденсатори CBB61 - металізовані поліпропіленові плівкові конденсатори постійної ємності в герметизированном прямокутному корпусі, накопичують заряд від 1мкФ до 50мкФ при робочій напрузі змінного струму 450В і 630В частотою 50-60Гц. Конденсатор CBB61 може застосовуватися як пусковий або робочий. Граничне допустиме відхилення ємності ± 5%. За основними характеристиками є аналогами конденсаторів МБГЧ.

Представлені конденсатори CBB61 знайшли застосування при запуску (фазосдвигающие конденсатори) і роботі асинхронних однофазних електродвигунів, компресорів холодильного обладнання, в системах кондиціонування повітря, вентиляційних системах, як помехоподавляющих конденсаторів в пральних і миючих машинах, електропобутової техніки, електронасос, а також в різних машинах і агрегатах промислового типу. Перед підключенням конденсаторів необхідно упевниться у відсутності накопиченого заряду, а в подальшому використовувати розрядний резистор.

Для підбору більш оптимальної ємності робочого конденсатора рекомендується використовувати не один робочий конденсатор великої ємності, а кілька менш ємних конденсаторів, з'єднаних паралельно. Оптимальний обсяг ємності досягається паралельним підключенням або відключенням додаткових конденсаторів, загальна ємність при цьому дорівнює сумі ємностей підключених конденсаторів.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback