Конденсатор CBB60 - Клема-болт

Код товару: CBB60 - клемма-болт
0
На складі
35.00 грн

Конденсатори CBB60 клема + болт - металізовані поліпропіленові плівкові конденсатори постійної ємності в герметизированном циліндричному корпусі. Конденсатор CBB60 може застосовуватися як пусковий або робочий.

Номінальна ємність конденсаторів становить від 1 мкФ до 150 мкФ при напрузі 450 В і 630 В змінного струму частотою 50/60 Гц. Допустиме відхилення ємності ± 5%. Діапазон робочих температур -40 ° С ... + 85 ° С. За основними характеристиками є аналогами конденсаторів К78-17. Конденсатори серії CBB60 представлені такими видами конструкції: CBB60 з проводами, CBB60 з клемами, CBB60 провід-болт і СВВ60 клема болт.

Конденсатори CBB60 знайшли застосування при запуску (фазосдвигающие конденсатори) і роботі асинхронних електродвигунів, компресорів холодильного обладнання, в кондиціонерах, вентиляційних системах, як помехоподавляющих конденсаторів в пральних і миючих машинах, електропобутової техніки, електронасос, а також в різних машинах і агрегатах промислового типу.

Основне призначення пускового конденсатора - отримання магнітного поля, необхідного для підвищення пускового моменту електродвигуна. Отже, час роботи пускового конденсатора повинно бути дуже коротким (близько 3 с). Тривалий час роботи пускового конденсатора може призвести до додаткового перегріву як самого конденсатора, так і електродвигуна, що надалі загрожує виходом з ладу елементів схеми. Для підбору більш оптимальної ємності робочого конденсатора рекомендується використовувати не один робочий конденсатор великої ємності, а кілька менш ємних конденсаторів, з'єднаних паралельно. Оптимальний обсяг ємності досягається паралельним підключенням або відключенням додаткових конденсаторів, загальна ємність при цьому дорівнює сумі ємностей підключених конденсаторів.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback